LYSÁ HORA – KRÁLOVNA MORAVSKOSLEZSKÝCH BESKYD
DARK SKY Beskydy – Park tmavé oblohy je jediným místem v celé ČR, kde se můžete každý večer při příznivé předpovědi počasí podívat na vlastní oči do vzdálených hlubin vesmíru, velkými astronomickými dalekohledy umístěnými daleko od rušivých světel měst v nadmořské výšce téměř 900 metrů.

Jediným vrcholem Ondřejníku přístupným po turistické stezce je Skalka, na jejímž jihozápadním svahu se nachází stejnojmenná přírodní rezervace, tvořená převážně jedlobukovým porostem starým až 180 let, který místy nabývá charakteru pralesa.
Bazén s výhledem na beskydské vrcholy přes panoramatická celoplošná skla. Zajímavé je nejen umístění a nepravidelný tvar, ale také dvě sochy od Olbrama Zoubka na okraji bazénu, které nesou symbolické názvy Vlna a Proud. Z prostor bazénu se vstupuje do parní lázně a na sluneční terasu.
atraktivní místo pro výlety za každého počasí. nejoblíbenějším turistické středisko v Beskydech. socha Radegasta, kterou najdete cestou na Radhošť, je nejznámějším symbolem celého Moravskoslezského kraje.
KAVÁRNA BISTRO ZE.MĚ. VEGETARIÁNSKÝ PODNIK S NEOBYČEJNOU ATMOSFÉROU. 

MÍSTO PRO RODINNOU ZÁBAVU
A GOLF.

Smrk stojí možná trochu ve stínu slavnější hory, vrchol nedisponuje žádnou restaurací, přesto má mnoho příznivců a v poslední době vyráží nahoru čím dál více turistů. Mohutný Smrk nabízí úžasné výhledy, nádhernou přírodu a výstup je velkým zážitkem.
BIO RODINNÁ FARMA MENŠÍK. S MINIMLÉKÁRNOU A PRODEJEM MLÉČNÝCH VÝROBKŮ. 

Od jara do podzimu golf. V zimě ski areál pro běžkaře. Mistrovské osmnáctijamkové golfové hřiště s parem 72, typu parkland. Zákoutí listnatých lesů dají požitek nejen ze hry, ale i z krás okolní krajiny.

provozovatel: Beskydské chalupy s.r.o.
Záhumení 136, 747 64 Čavisov
IČO: 10736042 DIČ: CZ10736042

akceptujeme Sodexo Flexi Pass Card

© Beskydské chalupy. Powered by 6AG.